atnaujinta 1999 11 04

Apie nepaaiškinamus poelgius - MadCrock'o (kitaip Lauryno) pasakojimas parašytas prieš pat miegą, kurio jis tikėjosi visą, aukštyn kojom apsivertusį, savaitgalį.

Ilga trumpo ryto istorija - įspūdingas pasakojimas apie paskutinę lietuvių, dirbusių Paryžiaus DisneyLande, dieną. Gal tiesiog prisiminkime Merfio dėsnius?

Pepsi Sziget'99 - Impresyvios "gyvos" transliacijos iš rugpjūtį Budapešte vykusio kasmetinio festivalio Pepsi Sziget.

Ant ko Kuršių mariose žuvys kimba? - detali marumo instrukcija Kuršių marių žvejams. Patarimai tinka tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

Žalgirio fanai - įspūdinga Kasiako ir jo bičiulių kelionė į Eurolygos (1999 m.) finalo varžybas Miunchene (Vokietija). Kai pagalvoji, lietuvių tauta išradinga... lietuviai neprapuls!

Laisvas kritimas - Lyvio pasakojimas, apie tai, kaip galima patirti laisvo kritimo efektą. Nebūtina net ieškoti daugiaaukščio namo ar tilto. Svarbiausia tai, kad išlieki gyvas.

Iš Vengrijos - informatyvi Degamos istorija apie kelionę į Slovėniją bei Kroatiją.

Love Story Death Mix - nepaprasti Lietuvos fano iš Švedijos nuotykiai Vilniuje. Neeilinė istorija...

Suomių žaidimai - elniakalbių šalies tradicinių žaidimų aprašymai (keturi level'iai). Kaip sakoma, aprašymai "tiktų ir estams, tik jie neturi Laplandijos".

Profesionalūs source'ai - laisvalaikio aprašymas programavimo kalba. Jei nors kiek suprantate programavimo stilių, šie "source'ai" tirėtų patikti.

Pepsi Sziget'98 - Astos-Majos aprašymas apie tai, kas vyksta vieno didžiausio Budapešto muzikos festivalio metu. Jei neužtenka pinigų Roskildės festivaliui, keliaukit į Budapeštą...

City Stop - keletas nutikimų keliaujant autostopu po naktinį Vilnių. Tik nepasakokit, kad mieste mašinos nestoja...

Sloakis - pasakojimas kodiniu pavadinimu, kuriame - pirmieji įspūdžiai iš Slovėnijos ir kaimyninių šalių. Galima sakyti, jog ši kelionė pateko į kokią nors istorija. Nebūtų jos - nebūtų ir šių puslapių... "Sloakis" - geriausias 1998 m. Vilniaus autostopo klubo kelionės aprašymas.