Apie Slovėniją - geriausias ir informatyviausias puslapis apie Slovėniją, kokį esu matęs. Ne paslaptis, kad dauguma informacijos apie Slovėniją buvo paimta būtent iš šių puslapių.

Informacija Slovėnijos svečiams - be pagrindinių faktų apie Slovėniją, čia rasit informacijos apie nakvynę, lankytinas vietas. Žodžiu, tai - ko reikia eiliniam keliautojui.

Nuo Nordkap'o iki Gibraltaro! - keturi vaikinai iš Slovėnijos 1999 m. rugpjūčio 1 d. taip ir nepradėjo savo kelionės aplink Europą. Tarp 19 šalių sarašo yra ir Lietuva! 16 000 km jie vis dar planuoja įveikti per 31 dieną.

PASAULIS - slovėno Jan'o Jelovsek'o asmeninis puslapis, kuriame pasakoja apie savo keliones po visą pasaulį.

Apie Liublijaną - praktiškai viskas, ką galima žinoti apie Slovėnijos sostinę.

Logarska dolina - Šiaurės Slovėnijos Alpėse yra Logarska slėnis, daug kas sako, kad tai vienas iš gražiausių slėnių Europoje.

FESTIVAL LENT - oficialus Maribore (antras pagal dydį Slovėnijos miestas) vykstančio kasmetinio festivalio puslapiai. Drįstu teigti, kad tai vienas iš stambiausių Europos festivalių.

Techno Slovėnija - daug informacijos apie muziką bei naktinius klubus Liublijanoje.

Lonely Planet Slovėnija - žymios knygų turistams leidėjos "Lonely Planet" puslapiai apie Slovėniją.

Tikras absurdas - pasakysiu tiesiai, aš žaviuosi tais bičais kurie tai daro. Fantastiška ir nenuspėjama keliavimo po puslapius eiga... netikėti pokštai, ir neiškarto išsprendžiamos "patekimo i kita puslapį" užduotys.

Nepaprastai blogai - jei nuspręsit aplankyti šiuos puslapius, pasistenkit jų lankymui skirti po keliolika minučių kasdien. Pradėjus "keliauti", apima noras nesustoti, tačiau atrandi, kad galo nėra... tiesiog, nevarginkit savo kantrybės, užeikit kitą dieną vėl...

Spaudos "lameriai" - šaunus žiniasklaidoje pasirodžiusių labai nelogiškų klaidų rinkinys. Daugumoje, klaidos susijusios su kompiuteriais

Klonavimas - nepanikuokit. Su jumis pajuokaus, bet neskausmingai.

____m__en_as__ - tikiuosi, esat girdėję apie Meną WWW puslapiuose. Siūlau susipažinti su lietuvišku WWW menu. Originalus darbelis.

Vilniaus autostopo klubas - jei mąstytume blaiviai, tai suprastume, kad be jo daug ko nebūtų... nesakau (nerašau), kad kažkas nebūtų gimęs ar miręs. ne. Tiesiog, Lietuvoj kažko trūktų, bet tik niekas žinotų - ko.


Jei galite pasiūlyti kokį nors šaunų linką, rašykit man